Arvutiklassid 407 ja 404

15. oktoober - 19. oktoober 2018

NB! Reserveerimine on võimalik ainult koolis õpetajate arvutitest!
aeg e 15.10 t 16.10 k 17.10 n 18.10 r 19.10
1.

8:00
8:45
  Programmeerimine 12ABC
Siim Luha
Arvutiõpetus 11A
Siim Luha
Veebidisain 10A
Ilmi Laur-Paist
Arvutiõpetus 4D
Ilmi Laur-Paist
Arvutiõpetus 8D
Natalia Samoilenko
vene keel 7b
A.Kirillova
Digitaalne keeleõpe 5B
Piret Kellam
Arvutiõpetus 4D
Jörgen Ivar Sikk
2.

9:00
9:45
Arvutiõpetus 4A
Ilmi Laur-Paist
      Arvutiõpetus 11A
Siim Luha
Arvutiõpetus 4A
Jörgen Ivar Sikk
vene keel 11c
A.Kirillova
vene keel 10с
A.Kirillova
Informaatika 8B
Natalia Samoilenko
Informaatika 8C
Natalia Samoilenko
3.

10:00
10:45
Arvutiõpetus 12A
Siim Luha
inglise keel 7a
Ruth Kallas
kirjutamine- e-mail
IT rakendused töövarjud
S. Luha, S. Hohensee
Arvutiõpetus 4B
Ilmi Laur-Paist
 
  tw 6b
Merike K.
vene keel 8b
A.Kirillova
Arvutiõpetus 4B
Jörgen Ivar Sikk
4.

11:00
11:45
matemaatika 5a
K.Sõeroja
  bioloogia 7A
M. Paun
Arvutiõpetus 4C
Ilmi Laur-Paist
 
Arvutiõpetus 4C
Jörgen Ivar Sikk
5.

12:00
12:45
inglise keel 11abc
R.Kallas
writing
Ühiskond 9A
T.Pikamäe
Kohtukaasused
inglise keel 9c
R.Kallas
Reading practice
  Ühiskond 9 B
T.Pikamäe
Kohtukaasuste kirjutamine
ik 11abc
M.Tapfer
 
6.

13:00
13:45
Arvutiõpetus 11A
Siim Luha
Elektrooniline muusika 8A
Kadri Mägi
Arvutiõpetus 12A
Siim Luha
Arvutiõpetus 11A
Siim Luha
 
vene keel 11a
A.Kirillova
Informaatika 8A
Natalia Samoilenko
   
7.

14:00
14:45
Sertifikaadieksami ettevalmistuskursus 12B
Valve Iila
Arvutiõpetus 12A
Siim Luha
Arvutiõpetus 12A
Siim Luha
  ik 10
Merike K.
    Füüsika 8C
Jörgen ivar Sikk
Phet Colorado
vene keel 10b
A.Kirillova
inglise keel 10B
M.Teever
8.

15:00
15:45
Sertifikaadieksami ettevalmistuskursus 12B
Valve Iila
  Arvuti riistvara 11ABC
Siim Luha
  Veebidisain 10BC
Ilmi Laur-Paist
Sertifikaadieksami ettevalmistuskursus 12B
Merike Kaus
   
9.

15:55
16:40
    Arvuti riistvara 11ABC
Siim Luha
   
Sertifikaadieksami ettevalmistuskursus 12B
Merike Kaus
 

Kestvad reserveeringud on ära toodud kaldkirjas, jooksvad reserveeringud püstises.

Ülemine pool on klass 407, alumine pool 404